Кариери

Ние търсим, инициативни и мотивирани служители, които да допринесат
за успеха на нашата компания

Системен Администратор

Адрес: Враца, София Дата на обявата: 29.06.2020

Търсим да назначим Системен Администратор, който да се грижи за софтуерната и хардуерната инфраструктура в обектите на нашите клиенти.

Задължения:

- Опознаване в детайли софтуерните продукти на компанията
- Опознаване в детайли бизнес процесите на клиентите с които работим
- Инсталация, конфигурация, поддръжка на софтуерните продукти на компанията
- Инсталация, конфигурация, поддръжка на бази данни (включително поддръжка и на бекъпи)- MSSQL/MySQL
- First Level support по мейл и телефон (хардуерен и софтуерен по отношение продуктите на компанията)
- Поддръжка на локална мрежа
- Изграждане на дистанционен достъп и VPN
- Поддръжка на компютри, сървъри и периферни у-ва (принтери, монитори, касови апарати, четци на лични документи, рутери, UPS-и и други)
- Поддръжка на операционните системи
- Инсталация на софтуерни продукти и драйвери
- Инсталиране и обновяване на антивирусни софтуери
- Ежедневни бекъпи на базите данни
- Обучава и подпомага потребителите при използването на софтуерните продукти

Позицията е свързана с чести командировки до различни точки в страната.

Минимални изисквания към кандидата:

- Завършено или в процес Висше образование (техническо, информационни технологии, математика, информатика, компютърни науки)
- Познаване на операционните системи Windows и Windows Server
- Опит за работа с БД
- Добро владеене на английски език
- Ориентация към решаване на проблеми и съдействие на потребителите
- Структурираност, последователност, отговорност и организираност при извършване на задълженията
- Комуникативност
- Умения за работа в екип
- Желание за изучаване на технологии и други софтуерни продукти
- Мотивация и желание за усъвършенстване в професията.
- Шофьорска книжка

Предимство е:
- Опит на подобна позиция
- Познания и разбиране на SQL
- Опит за работа с IIS
- Опит с XML конфигурации
- Познаване на бизнес процесите в хотелиерството и/или ресторантьорството
- Собствен автомобил

Ние от своя страна предлагаме:
- Служебен телефон и лаптоп
- Възможност за работа от вкъщи до 2-3 дни от седмицата
- Възможност за цялостно развитие в IT сферата в перспективна софтуерна компания
- Значително обогатяване на познанията, както и интересни проекти
- Възможност за пътуване до различни градове и курорти в страната
- Адекватно трудово възнаграждение + осигуровки и бонуси

Ако обявата представлява интерес за Вас, покривате изискванията и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете ни актуално CV със снимка и мотивационно писмо.