Careers

We are looking for, proactive and motivated employees to contribute to the success of our company

Системен Администратор

Address Враца, София Date 29.06.2020

Търсим да назначим Системен Администратор, който да се грижи за софтуерната и хардуерната инфраструктура в обектите на нашите клиенти.

Задължения:

- Опознаване в детайли софтуерните продукти на компанията
- Опознаване в детайли бизнес процесите на клиентите с които работим
- Инсталация, конфигурация, поддръжка на софтуерните продукти на компанията
- Инсталация, конфигурация, поддръжка на бази данни (включително поддръжка и на бекъпи)- MSSQL/MySQL
- First Level support по мейл и телефон (хардуерен и софтуерен по отношение продуктите на компанията)
- Поддръжка на локална мрежа
- Изграждане на дистанционен достъп и VPN
- Поддръжка на компютри, сървъри и периферни у-ва (принтери, монитори, касови апарати, четци на лични документи, рутери, UPS-и и други)
- Поддръжка на операционните системи
- Инсталация на софтуерни продукти и драйвери
- Инсталиране и обновяване на антивирусни софтуери
- Ежедневни бекъпи на базите данни
- Обучава и подпомага потребителите при използването на софтуерните продукти

Позицията е свързана с чести командировки до различни точки в страната.

Минимални изисквания към кандидата:

- Завършено или в процес Висше образование (техническо, информационни технологии, математика, информатика, компютърни науки)
- Познаване на операционните системи Windows и Windows Server
- Опит за работа с БД
- Добро владеене на английски език
- Ориентация към решаване на проблеми и съдействие на потребителите
- Структурираност, последователност, отговорност и организираност при извършване на задълженията
- Комуникативност
- Умения за работа в екип
- Желание за изучаване на технологии и други софтуерни продукти
- Мотивация и желание за усъвършенстване в професията.
- Шофьорска книжка

Предимство е:
- Опит на подобна позиция
- Познания и разбиране на SQL
- Опит за работа с IIS
- Опит с XML конфигурации
- Познаване на бизнес процесите в хотелиерството и/или ресторантьорството
- Собствен автомобил

Ние от своя страна предлагаме:
- Служебен телефон и лаптоп
- Възможност за работа от вкъщи до 2-3 дни от седмицата
- Възможност за цялостно развитие в IT сферата в перспективна софтуерна компания
- Значително обогатяване на познанията, както и интересни проекти
- Възможност за пътуване до различни градове и курорти в страната
- Адекватно трудово възнаграждение + осигуровки и бонуси

Ако обявата представлява интерес за Вас, покривате изискванията и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете ни актуално CV със снимка и мотивационно писмо.